Norton Rose v.o.s., advokátní kancelář zastupovala společnost NBGI Private Equity Limited při akvizici české společnosti D5 Logistics Park

11. ledna 2012

Contacts

Norton Rose v.o.s., advokátní kancelář, poskytovala komplexní právní poradenství společnosti NBGI Private Equity Limited, přední evropské investiční firmě v oblasti private equity a venture capital, při akvizici české společnosti D5 Logistics Park s.r.o., podnikající v oblasti nemovitostí.

D5 Logistic Park ve Stříbře získal ocenění pro Průmyslový park roku v devátém ročníku soutěže Podnikatelská nemovitost roku pořádané Agenturou pro podporu podnikání a investic CzechInvest spolu se Sdružením pro zahraniční investice - AFI.

Poradenský tým právníků byl veden paní Milanou Chamberlain, vedoucí partnerkou pražské pobočky advokátní kanceláře Norton Rose.

Milana Chamberlain k tomu uvádí:

„Tato akvizice je důkazem toho, že i za složitých ekonomických podmínek a ztížených podmínek financování, finanční instituce stále podporují akvizice prosperujících projektů silnými investory s dobrou investiční historií.“

Norton Rose v.o.s., advokátní kancelář působí v České Republice od počátku 90. let a poskytuje poradenství napříč širokým spektrem oblastí českého i zahraničního práva, a to jak domácím tak i zahraničním klientům, mezi než patří veřejnoprávní subjekty, domácí i nadnárodní korporace, finanční instituce, pojišťovny, investoři a fondy private equity.

Chambers and Partners a Legal 500 obsahují následující komentáře o pražské pobočce Norton Rose:

„…klient ocení praktický profesionální přístup, úroveň služeb a hodnotu za peníze.“
Legal 500 EMEA, 2009

„Na klienty činí silný dojem nabízený poměr ceny a hodnoty.”
Chambers & Partners Europe, 2010

„Pražský korporátní tým Norton Rose, v.o.s. ‘jedná vždy v pravý čas, je spolehlivý, má obchodního ducha a velmi dobré pochopení pro komerční záležitosti, jakož i dobrou znalost českého i mezinárodního obchodního práva.’ 
Legal 500 EMEA, 2010

Další informace vám poskytne:

Martina Novotná
Business Developmnet Manager, Prague
+420 257 199 013
+420 606 631 132
martina.peterkova@nortonrose.com

Poznámky pro redaktory:

Norton Rose v.o.s., advokátní kancelář je nedílnou součástí Norton Rose Group, přední mezinárodní právní praxe nabízející kompletní poradenství celé řadě nejvýznamnějších světových finančních institucí a společností prostřednictvím našich kanceláří v Evropě, Asii, Austrálii, Kanadě, Africe, Blízkém východě, Latinské Americe a Střední Asii.

Naši právníci sdílejí vysoce odborné a specializované znalosti napříč kontinenty, což nám umožňuje podporu našich klientů kdekoliv na světě. Zaměřujeme se na potřeby klientů zejména v oblastech finančních institucí, energetiky, infrastruktury, těžby surovin a komodit, dopravy, technologií a inovací a léčiv a přírodních věd.

V rámci Norton Rose Group působí více než 2900 právníků ve 43-ti kancelářích v Abu Dhabí, Almaty, Amsterodamu, Aténách, Bahrajnu, Bangkoku, Beijingu, Bogotě, Brisbane, Bruselu, Calgary, Canbeře, Kapském městě, Caracasu, Casablance, Dubaji, Durbanu, Frankfurtu, Hamburku, Hong Kongu, Johannesburgu, Londýně, Melbourne, Miláně, Montrealu, Moskvě, Mnichově, Ottawě, Paříži, Perthu, Pireu, Praze, Quebeku, Římě, Šanghaji, Singapuru, Sydney, Tokiu, Torontu a Varšavě, a v přidružených kancelářích v Dar es Salaamu, Ho Či Minově městě a Jakartě.

Norton Rose Group zahrnuje Norton Rose LLP, Norton Rose Australia, Norton Rose Canada LLP, Norton Rose South Africa (pod firmou Deneys Reitz Inc), a jejich přidružené kanceláře.